O nas

Jesteśmy firmą budowlaną z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w usługach remontowo – wykończeniowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić każdemu z naszych klientów fachową obsługę. Wykonujemy kompleksowe wykończenia pod klucz oraz remonty od A do Z.

Nasza siedziba znajduje się w Chorzowie, ale wykonujemy zlecenia we wszystkich pobliskich miastach.

Zajmujemy się remontami pomieszczeń i całych budynków – tynkujemy, gładzimy, malujemy, tapetujemy, kładziemy panele, płytki, przerabiamy i wykonujemy od podstaw instalacje hydrauliczne i elektryczne, podłączamy armaturę i sprzęty elektryczne. Wykonujemy meble i inne elementy drewniane oraz szklane, dzięki własnym stolarzom i szklarzom. Decydując się na realizację z naszą firmą oszczędzasz czas i koszty, gdyż posiadamy fachowców od wszystkiego, co może przydać się podczas wykańczania mieszkania czy biura.

Możemy pochwalić się wieloletnią i owocną współpracą z jedną ze śląskich hurtowni armatury i płytek, co pozwala nam uzyskać lepsze ceny za bardzo dobrą jakość – cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom taką alternatywę do popularnych marketów budowlanych.

Jeśli odbierasz mieszkanie od dewelopera i chcesz zlecić nam jego wykończenie, możemy bezpłatnie wykonać dla Ciebie odbiór techniczny mieszkania, gdzie nasi fachowcy skrupulatnie i rzetelnie sprawdzą lokal pod kątem ewentualnych nieścisłości.

Decydując się na współpracę z naszą firmą masz też możliwość skorzystania z usług projektanta i obejrzenia wizualizacji swoich pomieszczeń, zanim nasi znakomici fachowcy przystąpią do pracy.

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami i umówmy się na dogodny termin.